Чи потрібно обновляти дозвіл на експлуатацію?

+1
0
-1
Дано відповідь
Видно всім

Логістична компанія в 2014 році отримала дозвіл на експлуатацію транспорту підвищеної небезпеки (електронавантажувачі та електроштабелери). Територіально  в 2014 році вона знаходилася в Гостомелі.
На даний момент Київ.

Транспорт арендований. У компанії арендодавця  документи всі актуальні та чинні. 

Згідно потанови №1107 Дозвіл діє по всій території України. 

Чи потрібно поновлювати дозвіл через зміну фізичного знаходження логістичної компанії?

1 відп.

Видно всім

                                           ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ
                                               лист від 11.08.2017 № 8349/3/12-ДП-17
 
     Державна служба України з питань праці розглянула лист та повідомляє.
     Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 06.09.2005 № 2806-IV (далі – Закон № 2806) визначає правові та організаційні засади функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності і встановлює порядок діяльності дозвільних органів, уповноважених видавати документи дозвільного характеру, та адміністраторів.
     Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» від 26.11.2015 № 835 (далі – Закон № 835) до Закону № 2806 внесені зміни до переліку підстав для переоформлення документа дозвільного характеру та слова «видача дублікату» у всіх відмінках виключені з закону. Зміна найменування та місцезнаходження юридичної особи або прізвища, імені, по батькові та місця проживання фізичної особи – підприємця не є підставою для переоформлення документів дозвільного характеру.
     Пункт 4 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» передбачає, що Кабінету Міністрів України необхідно привести свої нормативно-правові акти у відповідність до Закону № 835.
 
     Заступник Голови                                                                                                                      І. Шумелюк

#1

Будь ласка, увійдіть , або зареєструйтеся , щоб додати відповідь

president banner1 banner4 banner3 banner2 banner5