Конкурс дитячого малюнка (2016)


Відео фінальної частини

Логічним завершенням Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» стало нагородження переможців, яке відбулося в День охорони праці в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва.
Дев’ятеро маленьких художників з різних міст, селищ і сіл нашої країни – Артем Венгерович, Ганна Тепла, Мар’яна Дячук, Катерина Чебан, Ганна Гошкова, Юлія Скумаєва, Марія Тимченко, Анастасія Четверик і Діана Москаленко, чиї роботи високо оцінило професійне журі, отримали цінні подарунки і дипломи від організаторів, а також бурхливі оплески своїх однолітків, які зібралися в святковій залі. Слід сказати, що подарунки, надані спонсорами цього року, приємно здивували не тільки нагороджених, а й глядачів: призерам вручили ноутбуки, планшети та смартфони!
Переможців прийшли привітати перший заступник голови Державної служби України з питань праці Михайло Бардонов, головний редактор журналу «Охорона праці» Дмитро Матвійчук, національний координатор Міжнародної організації праці Сергій Савчук та багато інших.
Перед нагородженням переможці конкурсу разом із його організаторами і почесними гостями поклали квіти до меморіального каменя, встановленого на честь працівників, які загинули на виробництві.
Для переможців конкурсу творчий колектив Центру приготував концерт, який завершився виступом заслуженої артистки України Світлани Мирводи.


Прискіпливе журі, до якого входили кращі фахівці Мінсоцполітики, Міністерства культури, Міненерговугілля, Держпраці України та інших державних установ, визначило кращі малюнки юних художників у трьох вікових групах. Усі роботи були яскраві, різні за жанром і сприйняттям. Особливо важко довелося при визначенні переможців у третій віковій групі.

«Тут кожний заслуговує на високу оцінку», – чулися вигуки членів журі. Але незважаючи на всі суперечки і труднощі, переможцями стали:

Вікова група від 6 до 10 років:

І місце
Венгерович Артем Михайлович
10 років, м. Одеса

ІІ місце
Тепла Анна
9 років, Львівська обл.

ІІІ місце
Дячук Мар’яна Анатоліївна
10 років, Тернопільська обл., Збаразький р-н

Вікова група від 11 до 14 років:
І місце
Чебан Катерина Володимирівна
12 років, Полтавська обл., Семенівський р-н

ІІ місце
Гошкова Анна Сергіївна
12 років, Кіровоградська обл., м. Долинська

ІІІ місце
Скумаєва Юлія
14 років, м. Запоріжжя

Вікова група від 15 до 18 років:
І місце
Тимченко Марія Сергіївна
16 років, м. Миколаїв

ІІ місце
Четверик Анастасія Романівна
15 років, Донецька обл., м. Красноармійськ

ІІІ місце
Москаленко Діана Андріївна
16 років, Луганська обл., м. Лисичанськ


Ми вітаємо переможців і чекаємо їх у Києві для нагородження 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці.

president banner1 banner4 banner3 banner2 banner5