«АКАДЕМІЯ СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ ГІГІЄНИ ТА БЕЗПЕКИ ПРАЦІ» при редакції журналу «Охорона праці»


Знання від професіоналів!

Упродовж останніх трьох років журнал популяризує тему управління ризиками в охороні праці через велику кількість статей та організацію конференцій. Так, у травні журнал з успіхом провів ІІІ Національну науково-практичну конференцію «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки». На численні побажання учасників до резолюції конференції було включено рекомендації для редакції журналу щодо надання можливості міжнародним та національним експертам у максимально повному обсязі поділитися знаннями з системного менеджменту, управління ризиками та досвідом їх практичного застосування у сфері забезпечення безпеки праці на підприємстві.

З метою підвищення рівня безпеки на українських підприємствах шляхом поширення кращих вітчизняних і світових практик у сфері охорони праці редакція журналу «Охорона праці» створює «Академію систем менеджменту гігієни та безпеки праці» для підготовки українських менеджерів і фахівців у сфері охорони праці відповідно до вимог кращих навчальних програм Європейського Союзу.

Пропонований курс науково-практичних семінарів, тренінгів та майстер-класів не є обов’язковим відповідно до законодавства України, але буде корисним тим, хто думає про завтрашній день, хто розуміє незворотність євроінтеграційного процесу, хто збирається впроваджувати системний підхід в управлінні безпекою праці на основі управління ризиками відповідно до міжнародних і європейських стандартів на своєму підприємстві.

У започаткованій справі ми керуємося думкою Едвардса Демінга «Удосконалюватися необов’язково. Виживання – справа добровільна. Глибинні знання мають прийти в систему ззовні та лише за запрошенням».

 

Лекторами виступатимуть провідні міжнародні й національні експерти у сфері систем менеджменту гігієни та безпеки праці (OSH), добре відомі вам за нещодавно проведеною ІІІ Національною науково-практичною конференцією «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки», а також за публікаціями в нашому журналі:

 • Цопа Віталій Андрійович, доктор технічних наук, професор, міжнародний експерт та аудитор із систем менеджменту;
 • Лисенко Олександр Іванович, провідний консультант, провідний аудитор міжнародного сертифікаційного центру «Бюро Верітас Сертифікейшн», провідний викладач IRCA, провідний аудитор НААУ, технічний директор навчально-наукового центру НТУУ КПІ “Ощадливе виробництво”;
 • Богданова Ольга Віталіївна, експерт-практик, менеджер виробничої безпеки та охорони навколишнього середовища Imperial Tobacco Production Ukraine;
 • Левицький Михайло Анатолійович, генеральний директор сертифікаційного центру TMS Ukraine. Cooperation partner of TÜV SÜD

та інші фахівці у цій сфері.

«Академія систем менеджменту гігієни та безпеки праці» організовує у 2015 році підготовку першого випуску менеджерів і фахівців у сфері управління ризиками й систем менеджменту охорони праці з видачею міжнародних сертифікатів спеціалістів систем менеджменту охорони праці.

Підготовка здійснюватиметься за навчальними модулями з розробки, запровадження та поліпшення систем менеджменту охорони праці підприємства на основі управління ризиками. У межах кожного модуля передбачені тести. При складанні тестів усіх модулів слухач допускається до захисту дипломної роботи в частині авторської розробки поліпшення одного з елементів систем менеджменту охорони праці.

У літній частині семестру «Академії систем менеджменту гігієни та безпеки праці» планується провести три модулі, при цьому кожен модуль має статус окремого науково-практичного семінару з видачею проміжного сертифіката.

 

Проект програми літнього семестру

«Академії систем менеджменту гігієни та безпеки праці»

Модуль Тема Час проведення
1 Розробка та впровадження систем менеджменту охорони праці на основі управління ризиками 1–2 липня
2 Аудит і сертифікація систем менеджменту охорони праці 21–22 липня
3 Інструменти та методи управління ризиками в системах менеджменту охорони праці 18–19 серпня

 

Кожний навчальний модуль проводиться у формі науково-практичного семінару на базі редакції журналу «Охорона праці». У межах навчальних модулів плануються практичні заняття на підприємствах, що впровадили управління ризиками та системний підхід до менеджменту охорони праці на основі вимог міжнародних та європейських стандартів та директив.
1-й модуль: «Розробка та впровадження систем менеджменту гігієни та безпеки праці на основі управління ризиками»

 

Науково-практичний семінар

 

1–2 липня 2015 року

 

Питання, що розглядаються:

 1. Європейські директиви та українське законодавство у сфері управління охороною праці.
 2. Базова концепція управління ризиками в системах менеджменту охорони праці.
 3. Основні європейські й міжнародні стандарти у сфері управління ризиками й систем менеджменту охорони праці.
 4. Методологічне забезпечення управління ризиками на підприємстві.
 5. Процес поліпшення системи менеджменту охорони праці.
 6. Підтримка та розвиток культури безпеки праці на підприємстві.
 7. Практичне заняття на діючому підприємстві в частині управління ризиками й поліпшення системи менеджменту охорони праці.

 

Реєстрація учасників з 9:00 до 10:00.

Закінчення семінару о 18:00.

 

Вартість участі однієї особи становить 1 420 грн (із ПДВ). Вартість включає 4 кава-паузи, 2 обіди.

Можливе проживання в готелі «Братислава» (7 хвилин пішки до редакції). Бронювання за номером: 044 537 39 75

 

Заявки на участь у семінарі просимо надсилати до 25 червня 2015 року на бланку підприємства за формою, що додається, за адресою:

м. Київ, вул. Попудренка, 10/1

Тел./факс: (044) 559-19-51

E-mail: peredplata.op@gmail.com

president banner1 banner4 banner3 banner2 banner5